18 mar 2012

Pierwsze żółciutkie

W tym roku jako pierwsze wystartowały żółte krokusy. Na razie pojedynczo i w małych rodzinkach. Sprzątnęłam dziś cały ogród, zauważyłam, że fioletowe krokusy zakwitną za kilka dni.
Ciekawa jestem jak u Was, u mnie sporo roślin podmarzło: azalie, rododendrony, trzmieliny i liguster, który tym samym stracił swoją ostatnią szansę..

10 komentarzy:

 1. U mnie nie kwitną jeszcze krokusy. Mam tylko przebiśniegi. Straty w ogródku też mam. Najbardziej się boję o rododendrona. Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak kwitną żółte krokusy to od razu słoneczniej się robi :) Jeszcze nie oceniałam strat po zimie, jeszcze trochę zanim da się to u mnie ocenić.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam takie przy ul. Puławskiej i teraz od razu jakoś zrobiło mi się milej, choć stałam w autobusie z ciężką torbą. Śliczne!

  OdpowiedzUsuń
 4. No, niemożliwe - takie piękne krokusy w rozkwicie, a u mnie dopiero malutkie kikuciki wychodzące z ziemi :( Och, jak miło popatrzeć :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje krokusy jeszcze w lesie;) Ledwo kiełkują;( Zresztą w ogóle nie widać żadnego życia;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaki miły zbieg okoliczności :) U mnie też żółte krokusy! Wczoraj pojawiły się pierwsze... Bardzo je lubię - rozświetlają cały ogród.

  O zimowych stratach wolę na razie nie myśleć, są bardzo duże. "Pomyślę o tym jutro" ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeg kom bare lige forbi.
  Gode billeder af de smukke krokusser.
  Tak for kigget.

  OdpowiedzUsuń
 8. Żółciutkie zaczynają, pozostałe jeszcze nie. Straty pozimowe nie tak wielkie, jak na takie bezśnieżne mrozy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja z Anina, ale u mnie nie ma jeszcze krokusów za to posadziłam w donicach bratki i na tarasie w skrzynkach, ale mam nadzieje, ze już tuz będą zakwitały, cieszę sie na tę znajomość nową, pozdrawiam
  j

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne krokusy. Przyznam się, że nie wiem jakie są straty u mnie po zimie, bo ciągle odwlekam szczegółowy przegląd ogrodu.

  OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na ukryte reklamy w komentarzach!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...