13 kwi 2014

Kolorowo cz.2 Ogród Botaniczny UW

W codziennym zabieganiu znalazłam chwilę by odwiedzić Ogród Botaniczny UW. Z mocnym postanowieniem planuję w tym roku częste odwiedziny! Jest cudnie, kwitnie wiele ciekawych roślin, o których napiszę w kolejnych dniach. Dziś tylko zdjęcia rabaty, którą chętnie powtórzę u siebie. Zazwyczaj cieszymy się z ciemierników jako zwiastunów najwcześniejszego przedwiośnia. Tutaj są doskonale zestawione z bordowymi liśćmi żurawki, narcyzami, prymulkami, miodunkami i błękitną ułudką. Ja uwielbiam takie wielokolorowe, bogate kobierce...

Udanego tygodnia!
m.

6 komentarzy:

 1. Nie myślałam, że już tak tam pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie kolorowe dywaniki kwiatowe!! Super postanowienie z tymi odwiedzinami, trzymaj się tego!:)
  Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie maleństwo piękne :). To chyba odmiana niger? :). Uwielbiam je, chciałabym mieć kilka rodzajów, na razie kupiłam jedną ładną sadzonkę w ogrodnictwie :).
  Nasz ogród botaniczny uwielbiam :). Piewszy raz widziałam tam kuklika, w którym się zakochałam, miałam szczęście, bo wcześniej rzadko widziałam go w sklepach, a w tym roku udało mi się kupić :). Żurawkę też badzo lubię, szczególnie tą pomarańczową :).
  Piękne zdjęcia, muszę się wybrać do ogrodu :).
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłam ostatnio: najciemniejszy ciemiernik to odmian Blue Lady

   Usuń
 4. W botanicznych ogrodach dostaję gęsiej skórki od nadmiaru wrażeń:) Tyle piękności się tam zmieści, tyle kolorów, faktur...chciałoby się przygarnąć wszystko, ale miejsca brak.

  OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na ukryte reklamy w komentarzach!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...